Mobil Çözümler 1

Mobil teknolojiler, süreçleri daha iyi hale getirmek ve daha iyi sonuçlar elde etmek amacıyla iş ilişkilerini optimize etmek için tasarlanmıştır. Bu tür dönüştürücü dijitalleştirmenin bir örneği mobil baskı olabilir. Mobil yazdırma çözümleri, doğrudan mobil cihazınızdan yazdırmanıza olanak tanıyarak yazdırma işlerinizi verimli bir şekilde tamamlamanızı ve satış ve servise daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

Bu tür mobil ve bulut tabanlı teknoloji, yazdırma işlemlerinin sorunsuz ve zamanında ilerlememesi durumunda ortaya çıkabilecek olası müşteri veya iş yeri hayal kırıklıklarını önlediğinden, ofis yazdırma çözümlerinizin artık bunaltıcı olmasına gerek yok.

Yazdırma çözümleri uzmanları Toshiba ile mobil ve bulut yazdırma çözümlerimizle istediğiniz yerde, istediğiniz zaman yazdırabilirsiniz.

  • Mobil Çözümler
  • Mobil Baskı Çözümlerimiz
  • e-Köprü Yazdırma ve Yakalama
  • e-BRIDGE Print & Capture, Android cihazınızı kullanarak TOSHIBA MFP’lerden yazdırma ve tarama yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. e-
  • BRIDGE Print & Capture, MFP’deki isteğe bağlı OCR işlevini kullanarak, taranmış görüntüleri veya fotoğraf belgelerini Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyaları da dahil olmak üzere düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürmenize olanak tanır.

Mobil Baskı Çözümlerimiz

Mobil Çözümler 2

e-BRIDGE Print & Capture, Android cihazınızı kullanarak TOSHIBA MFP’lerden yazdırma ve tarama yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. e-BRIDGE Print & Capture, MFP’deki isteğe bağlı OCR işlevini kullanarak, taranmış görüntüleri veya fotoğraf belgelerini Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyaları da dahil olmak üzere düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürmenize olanak tanır.

Mobil Çözümler 3

Toshiba, müşteri mobil baskı çözümlerini geliştirmek için Airprint™ ile ortaklık kurdu. Sürücü veya yazılım yüklemelerine ihtiyaç duymadan iOS veya MAC cihazınızdan yazdırmanıza olanak tanıyan Airprint uygulaması ile hareket halindeyken yazdırma artık kolay. iPhone®, iPad®, iPod touch® ve Mac cihazları, ağdaki bir çıktı cihazını otomatik olarak algılayabilir ve Bulutta depolanan veriler de dahil olmak üzere e-postaların, web sayfalarının, fotoğrafların ve daha fazlasının yazdırılmasını sağlar.

Mobil Çözümler 4

Toshiba, Mopria® mobil yazdırma hizmetiyle olan ortaklığımız sayesinde güvenilir bulut ve mobilite çözümleri sunuyor. Bu yenilikçi yazdırma çözümü, hareket halindeyken sürücü yüklemeye gerek kalmadan kusursuz yazdırma olanağı sağlar. Mopria®printing uygulaması Android dostudur ve Google Play mağazasından indirilebilir. Android cihazınız ağdaki bir çıkış cihazını otomatik olarak algılar ve e-postaları, web sayfalarını, fotoğrafları ve daha fazlasını yazdırmanıza olanak tanır ve yazdırma için bulut verilerine de kolayca erişme olanağı sağlar.

Mobil Baskı Çözümlerinin Avantajları

İyileştirilmiş iş akışı ve üretkenlik: Kolayca erişilebilen mobil ofis yazdırma çözümlerine yatırım yapmak, iş yerinde daha fazla üretkenliği teşvik eder. Mobil baskı çözümleri, ekibinizin ofise veya bilgisayara erişmesine gerek kalmadan herhangi bir yerden baskı almasına olanak tanır. Bu aynı zamanda yazıcı trafiğini de ortadan kaldırarak daha iyi iş yeri süreçlerine ve zaman yönetimine olanak tanır.

Uzaktan yazdırma

Mobil yazdırma çözümlerimiz ofisin herhangi bir yerinden yazdırmanıza olanak tanır ve doğru yazdırma yazılımı, ekibinizin yoldayken her türlü belgeyi yazdırmasına olanak tanır. Bu, artık belgelere zamanında erişememe konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir çünkü internet erişiminiz olduğu sürece yazıcıya kolayca bağlanabilirsiniz.
Gelişmiş Müşteri Hizmetleri: Mobil yazdırma çözümleri, çalışanlarınızın yazdırma işlerini hızlı bir şekilde bitirmelerine olanak tanır; bu da onların müşteri hizmetlerine ve satışa daha fazla zaman ayırabilmeleri anlamına gelir; bu da kârlılığınızı artırır.