Devlet belgelere güvenir. Ancak, herhangi bir devlet kurumunda dokümantasyon yönetimi zaman alıcı ve maliyetli bir süreçtir. Devlet Kurumları, kendi bütçeleri de dahil olmak üzere kamu harcamalarını kısmak için sürekli baskı altında ve dijital dönüşüm birçok avantaj sunuyor.

Belge yönetimi

Devlet kurumları diğer birçok kuruluştan daha fazla belge yönetir ve bu yüksek hacim çok büyük bir iş yükü ve maliyet yaratır. Toshiba, kağıt belgeleri dijitale dönüştürerek bilgileri verimli bir şekilde yönlendirir ve iş akışlarının otomatikleştirilmesine yardımcı olur.

Sürdürülebilirlik

Kaçınılmaz olarak bazı belgelerin yazdırılması gerekir, ancak uygulanabilir yazdırma kuralları ve yönetim süreçleriyle, daha sürdürülebilir bir iş akışı için kağıt kullanımını ve israfı azaltabilirsiniz. Kuyruk yönetimi, izleme ve ters ibraz yoluyla kağıdı yeniden kullanmanıza ve baskı hacimlerini azaltmanıza yardımcı olan çözümlerimiz var.

Tutanak ve kayıt uyumluluğu

Devlet Kurumları, personel kayıtları, gizli toplantı tutanakları, tedarikçi fiyatlandırması gibi bir dizi hassas ve gizli bilgi bulundurur. Belgelerinizin güvenli bir şekilde saklandığından ve yönetmeliklere tamamen uygun olduğundan emin olmanıza yardımcı olacağız.

Fatura işleme

Verimli fatura yönetimine ve kolaylaştırılmış ödeme süreçlerine ihtiyacınız var. Toshiba’nın borç hesapları otomasyonu, satın alma siparişlerini taramanıza ve dijitalleştirmenize, doğrulamanıza ve onay için göndermenize ve bunları satın alma için otomatik olarak yönlendirmenize olanak tanır.

Çalışan kayıtları yönetimi ve gizliliği

Kamu kurumlarının yönetmesi gereken binlerce çalışan kaydı vardır. Toshiba, işe alımdan değerlendirmelere, kariyer ve beceri geliştirmeye kadar çalışan kayıtlarını verimli bir şekilde işlemenize yardımcı olacak çözümler sunar. Özel ve hassas verilerin güvenli dosyalama sistemleriyle korunmasını ve hızlı erişim için bilgilerin hızlı ve kolay bir şekilde aranabilmesini sağlamanıza yardımcı olur.

Sözleşme yönetimi

Devlet daireleri ve kurumlarının yönetmeleri ve izlemeleri gereken çok sayıda sözleşme vardır. Toshiba’nın gelişmiş arama ve alma özelliğine sahip belge yönetimi çözümleri, her türlü sözleşmeyi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Eski sistemlere entegrasyon

Toshiba, hiçbir verinin kaybolmamasını ve eksiksiz ve uyumlu bir denetim izine sahip olmanızı sağlayarak Devlet dairelerinin ve kurumlarının eski sistem verilerini güvenli bir şekilde depolanmasına yardımcı olur.

Baskı maliyeti azaltma

Devlet hizmetleri genellikle yüksek baskı ve kopyalama gereksinimlerine sahiptir. Atıkları azaltmak ve baskı ve kopyalama maliyetlerini mümkün olduğunca (potansiyel olarak %30 ila %50’ye kadar) geri kazanmak mümkündür. Toshiba’nın çözümleri, izleme, izleme ve güvenli hesap oluşturma özellikleri aracılığıyla kullanıcı davranışını değiştirerek bunu başarmanıza yardımcı olur.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.