Baskı işlemleri israfsız, kolay ve güvenli olmalıdır.

PaperCut, son kullanıcılar için baskı işlemlerini kolaylaştırırken çevreye olan etkilerini azaltıyor ve tasarruf etmelerini sağlıyor.

Baskı işlemlerini zor mu buluyorsunuz?

Baskı işlemleri IT dünyasının zaman maliyeti yüksek bir parçasıdır çünkü her zaman sorunsuz çalışmalıdır.  PaperCut, son kullanıcılarınızın ister BYOD ister mobil cihazdan baskı almaları için baskı işlemlerini yeniden tanımlamanıza olanak tanır ve yazıcı sürücülerini otomatik olarak dağıtarak hayatınızı kolaylaştırır. Biz, Bilser TDS olarak Türkiye’de PaperCut satış ve destek hizmetlerini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Sizin ve organizasyonunuz için en uygun baskı çözümlerini sunmayı hedefliyoruz.

PaperCut Nedir?
PaperCut 2
PaperCut 3

PaperCut MF, yazdırma ortamınıza uyum sağlayarak iş akışınıza yardımcı olur. Çok fonksiyonlu cihazlarda yazdırma işlerini tam istediğiniz gibi yapılandırmanızı sağlayan gelişmiş entegrasyon özellikleri sunar.

PaperCut 4

PaperCut NG yazdırma, kopyalama özelliklerini kontrol ederek baskı bütçenizi kontrol etmenizi sağlar. Temel baskı yönetimi yazılımı PaperCut NG, baskı maliyetini azaltmak ve israflı israfı önlemek için ayrıntılı baskı izleme ve raporlama özlliklerine sahiptir.

PaperCut 5

Ağ yapılandırma veya sürücü kurmaya gerek kalmadan kullanıcıların hemen her şeyi  mobil cihazlardan mümkün olan en hızlı şekilde yazdırmasını sağlar.

PaperCut 6

Ağ yapılandırma veya sürücü kurmaya gerek kalmadan kullanıcıların hemen her şeyi  mobil cihazlardan mümkün olan en hızlı şekilde yazdırmasını sağlar.

PaperCut Nedir?

PaperCut, kuruluşların baskıyı yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir yazılım uygulamasıdır.

  • PaperCut ile atıkları en aza indirir, kağıt ve toner/mürekkepten tasarruf eder ve son kullanıcıları baskı davranışını iyileştirmeye teşvik edersiniz.
  • Belge güvenliğini artırırsınız.
  • Sistem yöneticisinin iş gücü ve zamanından tasarruf edersiniz.

PaperCut maliyet tasarrufları nelerdir?

Tasarruflar, uygulanan özelliklere ve kuruluş türüne bağlıdır. Eğitim ortamında, çoğu kuruluş sadece birkaç ay içinde büyük tasarruflar ve yatırım getirisi elde ediyor.

İşletmeler, yalnızca güvenli baskı sürümünü ve find-me yazdırma işlevini uygulayarak %20’ye kadar tasarruf sağlar. Dubleks veya kendi kurallarınızı teşvik etmek için baskı politikalarını uygularsanız sadece kağıt tasarrufu yapmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanıcıları daha üretken hale getirecek ve daha az yöneticilik görevine ihtiyaç duyacaksınız.