Sağlık profesyonelleri için hasta bakımı bir numaralı önceliktir. Ancak çoğu kişi için değerli zaman, süreçlerin ve evrak işlerinin yönetilmesiyle harcanıyor. Bilser, sağlık hizmeti sağlayıcılarının iş akışlarını kolaylaştırmasına, süreç maliyetlerini düşürmesine ve hasta kayıtlarını güvenli, emniyetli ve uyumlu tutmasına yardımcı oluyor. 

Sağlık Hizmetlerine Yönelik Çözümler

Kabullerin otomatikleştirilmesi

Yeni bir hastanın kabulü hasta için sorunsuz, sorunsuz ve stressiz bir süreç olmalıdır. Toshiba, minimum müdahaleyle doğru belgeleri doğru kişilere ulaştırarak hasta kayıtlarını dijitalleştirmenize ve iş akışlarını otomatikleştirmenize yardımcı olur. Hasta deneyimi artar ve tedavi daha erken başlayabilir.

Hasta kayıtlarının korunmasıyla ilgili giderek katılaşan düzenleyici gereklilikler nedeniyle, tam olarak uyumlu olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Hasta kayıtlarını güvenli bir şekilde saklamanıza, yazdırma kurallarını uygulamanıza ve yalnızca kimliği doğrulanmış kullanıcıların erişimine izin vermenize yardımcı olabiliriz.

Operasyonel yönetim

Bir sağlık tesisinin işletilmesi, satın alma, faturalandırma, personel yönetimi ve bina bakımı da dahil olmak üzere çok çeşitli süreçlerde verimlilik gerektirir. Otomatik iş akışları, tek dokunuşlu işlevlerle bu süreçleri kolaylaştırmanıza yardımcı olur; bu süreçlerde harcanan süreyi azaltır, personel müdahalesini en aza indirir, doğruluğu artırır ve maliyetleri azaltır.

Kayıtlar ve gizlilik

Veri kaynaklarınız, hayati bilgilerin yer aldığı güvenli personel ve hasta kayıtlarını tutar. Gizlilik önemlidir, ancak bilgilerin hızlı ve etkili bir şekilde alınması da bir o kadar önemlidir. Bilgi yönetimi araçlarımız, kayıt izleme ve güçlü arama araçlarıyla birlikte size güvenlik sağlar.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.