İşletmenizi otomatikleştirin

TOSHIBA’dan e-BRIDGE Capture & Store, kağıt tabanlı dosyalama sistemlerinizi elektronik belge iş akışlarına dönüştürebilen güçlü bir belge yönetim sistemidir. Bu belge yönetimi çözümü, kağıt belgeler, taranmış görüntüler ve bilgi yönetimi sistemleri arasındaki boşluğu doldurur, mevcut dosya sunucularına, belge sistemlerine ve ofis ekipmanına kusursuz entegrasyonla kağıdı piksellere dönüştürür.

Teknolojik açıdan gelişmiş ve kullanımı kolay bu belge yönetim sistemi sayesinde, kağıt tabanlı süreçlerin otomatikleştirilmesi hiç bu kadar kolay ve verimli olmamıştı. E-BRIDGE Capture & Store ile, tüm yetkili tarama istemcilerine otomatik olarak dağıtılan görsel bir sürükle ve bırak tasarımcısıyla merkezi sunucunuzda belge yakalama iş akışları oluşturulur. Belge yönetimi çözümü, tüm tarama özellikli cihazlarınızın kağıt tabanlı bilgileri dijital iş akışınıza entegre etmeye hazır olmasını sağlayarak çevresel ayak izinizi azaltır ve iş akışınızı ve süreçlerinizi iyileştirir.

Dijital Uçurumu Aşın

e-BRIDGE Capture & Store, taranan dosyaları aranabilir dijital dosyalara dönüştürerek kağıt belgelerinizi bilgi iş akışınıza entegre etmenize olanak tanır ve kullanıcıların üretkenliğini artırır. Belge yönetim sistemi, birçok masaüstü tarayıcı ve çok işlevli cihaz modeliyle uyumludur;

Yakala ve Sakla, kullanıcıların her tür kağıt belgeyi yakalayabilen ve verileri e-posta, dosya sunucuları ve belge yönetim sistemleri aracılığıyla dağıtabilen tek dokunuşla tarama iş akışlarına erişmesine olanak tanır. 

Capture & Store ayrıca barkodlarda, belge bölgelerinde ve işaretlerde bulunan verileri çıkarıp bunları otomatik olarak iş sistemlerine, bulut depolama hizmetlerine, veritabanlarına ve finans uygulamalarına besleyerek iş süreçlerini otomatikleştirebilir. Dijital uçurumu aşmak istiyorsanız e-Bridge Yakalama ve depolama belge yönetimi çözümümüzden başka bir yere bakmayın.