Bakım sözleşmelerinin faydaları

Bir yazıcı bakım sözleşmesine sahip olmak, çeşitli eklentilerden yararlanmanızı sağlar. Bir yazıcı bakım sözleşmesiyle, ihtiyacınız olduğunda yararlı teknik destekle, bakımlı bir cihazla paranızın tam karşılığını elde eder ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarırsınız.

Yazıcı bakım sözleşmeleri, işinizi minimum kesinti ile yürütmeye devam etmenizi sağlar. Yazıcı bakım sözleşmelerimizle birlikte gelen çeşitli başka avantajlar da vardır:

  • Operasyonel duruş süresini en aza indirin: Bir bakım sözleşmesi, hızlı hizmet sunumu elde etmenizi sağlar ve cihazınızın planlı bakımdan geçmesini sağlama özgürlüğü verir, böylece sorunlar daha da kötüleşmeden önlenebilir.
  • Harcamalarınızı tahmin etme özgürlüğü: Yerinde bir bakım sözleşmesine sahip olmak, öngörülemeyen onarımlarla birlikte gelen güçlükleri önler. Sabit maliyetler ve sözleşme süreleri ile bütçenizi daha etkili bir şekilde planlamanızı sağlar.
  • Tek yapmanız gereken, cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaştığınızda bayinizle iletişime geçmek ve hiçbir ek ücret ödemeden onarmak için bir teknisyen atanacaktır.
  • Eklentileri dahil edin: ‘Tam zamanında’ sipariş, bakım sözleşmenize dahil edebileceğiniz hoş bir seçenektir. Cihazınız eCC ile izlendiğinden, sarf malzemeleriniz azaldığında bilgilendirilirsiniz.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.