Hassas yasal ve finansal konuların ele alınması, gizlilik, güvenlik ve uyumluluğun müzakere edilemez olduğu anlamına gelir. Verimli belge yönetimi, iş akışı süreçleri ve baskı ödemelerinin otomatik tahsisi, işleme süresini ve maliyetini azaltır ve muayenehanenizin müşterilerine sunduğu hizmeti geliştirebilir.

Yüksek hacimli belgeler

Profesyonel hizmet uygulamaları, çok büyük miktarlarda belge alır ve üretir. Bu belgeleri verimli bir şekilde yönetmek zamandan tasarruf sağlar, müşteri hizmetini artırır ve maliyetten tasarruf sağlar. Kağıt belgeleri dijital hale getirmek, onları kontrol altına almanın, dava dosyalarını düzenlemenin ve ihtiyacınız olanı hızlı bir şekilde bulabilmenizi sağlamanın ilk adımıdır.

Kağıt atığı

Çevresel etkinizin farkında olmak ve bunu en aza indirmek, özellikle belge odaklı bir meslek olduğunuzda önemlidir. Toshiba, dijitalleştirme, otomatikleştirilmiş iş akışları ve kağıdın yeniden kullanımı yoluyla kağıt kullanımınızı en aza indirecek çözümlere sahiptir.

Baskı maliyetleri

Belgelere dayalı bir meslekte, baskı maliyetleri çok hızlı bir şekilde kontrolden çıkabilir. Uygulanabilir baskı kuralları, baskı kuyruğu ve alma ve baskı işlerinin takibi ve geri ödemesi ile baskı maliyetlerinizin üstesinden gelin.

Evden çalışma

Giderek daha fazla evden çalışan profesyonel hizmet uygulayıcıları ile hassas bilgiler korunmalıdır. Basılı belgeleri dijitalleştirilmiş sürümlerle değiştirerek, bilgileri profesyoneller arasında yönlendirmek için iş akışlarını otomatikleştirerek ve güvenli dosyalamayı yöneterek, bunu ve gelişmiş verimliliği elde edebilirsiniz.

Çalışan yönetimi

Personeli işe almak, işe almak ve yönetmek emek yoğun olabilir. Ancak dijitalleştirilmiş sistemlerle başvuruları, iş tekliflerini, değerlendirmeleri ve profesyonel gelişimi yöneten iş akışlarını otomatikleştirirken, hassas verilerin mevzuat uyumluluğuna uygun olarak işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.