TOSHIBA

E-Suit

E-Suit Baskı Yönetimi yazılımı

E-Suit yazılım çözümlerimizle tanışın.

E-Suite bir dizi yenilikçi çözüme sahiptir. Kopyalama, faks ve tarama işlerini izlemenizi, kontrol etmenizi ve Toshiba MFP aracılığıyla güvenli baskı yayınlamanıza olanak tanır.

  • E-Suite, gereksiz baskı ve yönetim nedeniyle kaynakların etkisiz kullanımıyla başa çıkmanızı sağlar.
  • Bilinmeyen kullanıcılar tarafından hesaplanmamış baskı kullanımı nedeniyle çeşitli departmanlara yanlış ters ibrazı yönetin.
  • E-Suite size tam kontrol sağlar ve güvenliği artırırken ve genel giderleri azaltırken tüm kuruluşunuzun baskı sistemini yönetmenize olanak tanır.

İhtiyaçlar

BT personelinin ve kilit kullanıcıların yazdırma sorunlarını düzeltmek, toner gibi sarf malzemelerini sipariş etmek veya sayaç okumalarını göndermek için önemli miktarda zaman harcadığı görülmektedir. Bu tür faaliyetler, aksi takdirde temel iş sorumluluklarına odaklanabilecek çok zaman alır.

Ek olarak, MFP’nin çıktı tepsisinde oturan sahipsiz basılı belgeleri geçerken kimsenin görmesi alışılmadık bir sorun değildi, bu da bir finansal ve güvenlik sorunu haline geldi. Daha da kötüsü, gizli belgelerin yanlış yerleştirilmesi veya birisinin kimliği doğrulanmamış bir MFP’den yanlışlıkla bunlara erişmesi felaket olabilir.

Bazı kullanıcılar, e-postalar, notlar veya renkli taslaklar gibi gereksiz dahili belgeleri gözden kaçırma ve yazdırma eğiliminde olabilir. Bu, siyah beyaz çıktılardan daha pahalı olan renkli çıktılar için önemli harcamalara yol açabilecek kontrol eksikliğine neden olur.

Ayrıca çoğu kullanıcının MFP’lere gizli baskı işleri göndermek yerine hala yerel yazıcı yaklaşımını benimsediği görülmektedir. Bu, daha büyük bir baskı alanı yaratır ve iş genel giderlerinin artmasına yol açar.

Çözümlerimiz

Toshiba e-Suite e-Bridge Açık Platform Teknolojisinin entegrasyonu ile Toshiba MFP’ler, tüm bireysel kullanıcılara güvenli baskı yayınlama, kopyalama, tarama, faks ve kart kaydı için kullanıcı dostu bir gömülü kullanıcı arayüzü sağlar. Kullanıcılar, siyah/beyaz ve renkli baskıların bireysel kota bakiyelerini görüntüleyebilir ve baskı etkinliklerini daha etkili bir şekilde yürütmelerine yardımcı olabilir.

Güçlü cihaz yönetimi özelliği, yöneticinin Toshiba’nın MFP’lerini ağda keşfetmesini ve yönetilen cihaz listesine kolaylıkla yapılandırmasını/aksatlemesini sağlar.

Buna ek olarak, Toshiba e-Suite, MFP’lerinden günlükleri ve sayaçları yakalamak için bir ortam görevi görür. Bu raporlar, kullanıcıların ve MFP’lerin kullanım modeli hakkında içgörüler sağlar.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.