Okullar, kolejler ve üniversiteler müfredatlarını giderek daha sıkı bütçelerle sunmak zorunda. Eğitim standartlarının korunması gerekiyorsa, süreçleri otomatikleştirmek, israfı ortadan kaldırmak ve operasyonları kolaylaştırmak için dijital dönüşümün gücünden yararlanarak verimlilik bulmaları gerekiyor. Toshiba, maksimum verimlilik için dijital dönüşümü gerçekleştirmenize yardımcı olma konusunda sınıfının en iyisidir.

Eğitime Yönelik Çözümler

Kabullerin otomatikleştirilmesi İlk katılım (ve çıkış) iş akışlarını kolaylaştırarak kayıt hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Bilgi birikimimiz sayesinde, bilgilerin yakalanması, doğru departmanlara gönderilmesi, onayların yönetilmesi ve hızlı arama ve erişim için dosyalama sürecini otomatikleştirebilirsiniz.

Testler

İster ilkokul ister üniversite düzeyinde olsun, öğrencilerin performansını notlamak ve kayıtlarını güncellemek operasyonunuzun merkezinde yer alır. Zamandan, kaynaklardan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlamak için kağıt tabanlı sistemlerinizi dijitalleştirmenize yardımcı olabiliriz.

Öğrenci ve personel hizmetleri

Personel ve öğrencilerin hareket halindeyken bilgiye ihtiyacı vardır. Kendi cihazlarını kullanarak bilgi sistemlerinden çıktı alabilmeyi beklerler. ‘BYOD’ mobil yazdırma olanağı sunarak eğitim deneyimlerini geliştirebilirsiniz ve bunu yazdırma kurallarınızı uygulayarak, güvenli bir şekilde, maliyetleri bireylere veya departmanlara bölüştürerek yapabilirsiniz.

Uzaktan öğrenme

Uzaktan eğitim yalnızca bir pandeminin vazgeçilmezi değil, her zaman değerli bir eğitim kanalıdır ve fakülte öğrenci tabanınızı ve kurs tekliflerinizi genişletmenize olanak tanır. Uzaktan öğrenme, verimli ve güvenli bir belge akışı gerektirir. Toshiba size nasıl yapılacağını öğretebilir.

Büro Yönetimi

Otomatik iş akışları sınıfın ötesinde, örneğin fatura yönetimi, olay raporları, personel değerlendirmeleri ve bina bakımı konularında verimlilik sağlayabilir. İstekleri akıllıca doğrulayın, onay için atayın ve ödemeyi yönlendirin.

İletişim

Potansiyel olarak binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan kampüslerde, onlarla etkileşimli olarak verimli bir şekilde iletişim kurabilmeniz gerekir. Toshiba, herkesin mesajı anlaması için en yeni etkileşimli düz panelleri ve çözümleri sunar.

Uyumluluk ve güvenlik

Öğrenciler ve personel hakkında ayrıntılı bilgilere sahipsiniz ve bu bilgilerin güvenli bir şekilde saklandığından ve yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından erişilebilir olduğundan emin olmalısınız. Toshiba’nın gelişmiş belge yönetimi sistemleri tam uyumlu olmanızı sağlayacaktır.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.