Büyüme için ölçeklendirme

İş büyümesinin anahtarı, ölçeklendirme yeteneğinde yatmaktadır. Birçok küçük ve orta ölçekli işletmede sınırlayıcı faktörlerden biri, kağıt tabanlı süreçlerdir. Belgelerin manuel olarak işlenmesi, işletme içinde taşınması ve dosyalanması gerekir. Daha fazla belge, daha fazla çalışma saati anlamına gelir. Basılı materyalinizi dijitale dönüştürmek, insan dokunuşunu ortadan kaldırır ve işletmenizi ölçeklendirme hızınızı önemli ölçüde artırır.

Bulutta çalışmak

Ana işinize odaklanmak, müşterilerinize harika hizmetler sunmak ve büyüme sağlamak istiyorsunuz. Teknolojinizi şirket içinde bulundurmak yerine buluta taşıyarak, ekibinizin üzerindeki yükü azaltır ve onları asıl işe odaklanmaları için serbest bırakırsınız. Bulutun esnekliği, sistemlerinizin sizi geride tutmak yerine sizinle birlikte büyümesi anlamına gelir.

Kağıt ve baskı maliyetlerini azaltın

Kağıt ve baskı maliyetleri, küçük veya orta ölçekli bir işletme için önemli bir gider kaynağı olabilir. Toshiba, uygulanabilir yazdırma kuralları, yazdırma kuyruğu ve alma ve yazdırma işlerinin takibi ve geri ödemesi ile yazdırma maliyetlerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olacak çözümlere sahiptir.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.