Yeniden üretilmiş, muadil tonerler çabuk biter ve yapılan baskılar hızlı solar!

TOSHIBA Orjinal SARF

Farkedilebilir kalite, güvenebileceğiniz performans.

Baskı kalitesinin önemli bir faktörü, baskının silinmesinin ne kadar süreceğidir. Orijinal tonerlerden üretilen baskılar zaman içinde bütünlüğünü korur ve solmaz. 

Orijinal, yeniden üretilmiş ve uyumlu yazıcı kartuşları arasındaki farklar

Baskı çözümleriniz için çeşitli kartuşlar mevcuttur ve her birinin kendi özellikleri, faydaları veya riskleri vardır. Aşağıdaki orijinal, yeniden üretilmiş veya uyumlu kartuşlar arasındaki farkı tanıyın.

  • Orijinal” veya “OEM” (orijinal ekipman üreticisi) kartuşlar yazıcı üreticiniz tarafından yapılır ve yazıcınızla birlikte gelir, orijinal Toshiba yazıcı kartuşları en yüksek kalitededir ve en iyi sonuçları sağlar.
  • “Yeniden üretilmiş” kartuş, farklı bir üretici tarafından temizlenmiş, yeniden üretilmiş ve mürekkep/toner ile yeniden doldurulmuş orijinal bir kartuştur.
  • “Uyumlu” kartuş, daha önce hiç kullanılmamış farklı bir üretici tarafından üretilen yepyeni bir yazıcı kartuşudur.

Sayfa verimi, baskı kalitesi ve arıza riski

Toshiba Sarf Malzemeleri 1

Sayfa Verimi

Orijinal tonerler genellikle en yüksek sayfa verimine sahiptir. Uyumlu ve yeniden üretilmiş tonerler, orijinal yazıcılar kadar uzun süre dayanmaz ve çok daha az sayfa yazdırır. Orijinal tonerler daha dayanıklıdır ve uyumlu veya yeniden üretilmiş tonerlerin aksine daha fazla sayfa yazdırırken baskı kalitesini koruyabilir.

Toshiba Sarf Malzemeleri 2

Baskı Kalitesi

Toner kartuşları, baskı işleminin önemli bir bileşenidir ve bir yazıcının baskı kalitesini doğrudan etkiler. Yazıcınızın metin ve görüntü kalitesi için en yüksek potansiyelini sunmasını istiyorsanız, en yüksek kalitede toner kullanmanız önemlidir. Baskı kalitesi söz konusu olduğunda, orijinal tonerler daha net metin ve daha doğru

Toshiba Sarf Malzemeleri 3

Arıza Riski

Uyumlu tonerlerle ortaya çıkabilecek sorunlar, elektrostatik niteliklerdeki değişim, erime noktaları, pigmentler ve parçacık boyutları gibi çeşitli faktörlerden kaynaklanır. Bu faktörler tonerin sızmasına ve yazıcıya zarar vermesine neden olabilir ve çoğu zaman da olabilir. Yeniden üretilmiş tonerlerle, atık toner ve kağıt kalıntıları

TOSHIBA, yeniden üretilmiş malzemelerle daha düşük maliyetler efsanesini çürütüyor

Gerçek maliyetleri (elmaları elmayla) karşılaştırdığınızda, Toshiba kartuşu veya toner gibi gerçek Toshiba sarf malzemeleri, aslında taklit/yeniden üretilmiş sarf malzemelerinden daha ucuzdur.

Bu nasıl olabilir?

Üçüncü taraf tedariklerin %50’ye kadar daha ucuza fiyatlandırılabileceği doğru olsa da, bu başlangıç fiyatı gerçek zor maliyetlerinizi yansıtmıyor.

Bir sonraki adım için hazır mısınız? Hemen İletişime geçin

Toshiba İş Çözümü uzmanımızla iletişime geçin ve Toshiba ile dijital dönüşüm yolculuğunuza bugün başlayın.